Zamów dietę

+48 519 015 729
zamowienia@fit-box.pl

Wybierz dietę

Catering z najlepszych składników.

Slim

dieta odchudzająca

Idealna propozycja dla osób pragnących pozbyć się zbędnych kilogramów w zdrowy sposób, dzięki diecie opracowanej na zasadach zdrowego odżywiania. Zbilansowana dieta zapobiegnie niedoborom dostarczając odpowiednią ilość niezbędnych składników odżywczych oraz składników mineralnych i witamin m.in. wapnia, potasu, magnezu oraz witamin z grupy B, A, C, K. To wybór dla osób, które chcą poprawy sylwetki i zdrowego ciała.

Standard

wzorcowa zdrowa dieta

Propozycja diety optymalnej dla osób, które chcą odżywiać się zdrowo. Zbilansowana dieta zapewni pokrycie wszystkich niezbędnych dla organizmu składników oraz uzupełni zapotrzebowanie na składniki mineralne oraz witaminy. Odpowiedni wybór opcji kalorycznej pozwoli utrzymać aktualną wagę a zawartość pełnowartościowych posiłków w diecie zapewni dobre samopoczucie.

Sport

dieta dla aktywnych

Dieta sport została przygotowana dla osób aktywnych, mających zwiększony wysiłek fizyczny, sportowców. Zbilansowana dieta dostarcza wszystkich potrzebnych składników wraz ze zwiększoną ilością białka, które jest odpowiedzialne za budowanie mięśni. Jednakże zwiększona zawartość białka nie koliduje ze spożywaniem odżywek białkowych.

Vege

dieta wegetariańska

Dieta wegetariańska dla osób, które chcą zrezygnować z spożywania mięsa i ryb. Produkty mięsne zostały zastąpione nabiałem, jajkami oraz roślinnymi odpowiednikami. Dieta zapewni pokrycie wszystkich potrzeb organizmu z utrzymaniem stałej ilości spożywanych kalorii.

Vege + Fish / Semivege

dieta wegetariańska z rybami

Dieta semiwegetariańska dla osób, które chcą zrezygnować z spożywania mięsa, ale pozostać przy spożywaniu ryb. Produkty mięsne zostały zastąpione rybami, nabiałem, jajkami oraz roślinnymi odpowiednikami. Wzbogacona dieta wegetariańska o zdrowe tłuszcze z ryb. Dieta zapewni pokrycie wszystkich potrzeb organizmu z utrzymaniem stałej ilości spożywanych kalorii.

Bezglutenowa

wykreślamy z jadłospisu gluten

Gluten jest tolerowany przez zdecydowaną większość populacji, jednakże dla osób uczulonych na gluten i chorujących na celiakię działa drażniąco i prozapalnie. Objawy nietolerancji są rozległe przez to utrudniają odpowiednią diagnozę. 

Vegan

potencjał roślinnego żywienia

Dieta wegańska dla osób, które zrezygnowały z spożywania produktów odzwierzęcych. Zapotrzebowanie na wszystkie składniki pokarmowe jest pokryte produktami pochodzenia roślinnego. Zbilansowana dieta wykorzystująca w pełni potencjał roślinnego żywienia.

Jak zapłacić?

#fitboxdieta

Oznacz nasz w Social Media 🙂